Pondělí, 29 května, 2023
- Reklama -svět ženy
DomůMuži4 způsoby pro muže, jak lépe masturbovat

4 způsoby pro muže, jak lépe masturbovat

Není žádným tajemstvím, že masturbujeme všichni . Existuje však několik způsobů, které jsou nekonvenční a přitom stejně prospěšné a užitečné jako běžná masturbace.

  1. Přestože se vaše varlata zabývají především funkcí produkce spermií, jsou také, technicky řečeno, erotogenní zónou. Proto, když masturbujete, bylo by užitečnější, kdybyste mohli využít svá varlata za účelem získání většího uspokojení. Když při masturbaci stáhnete varlata mírně dolů, můžete je také zkusit laskat, lechtat nebo hladit, abyste viděli, jaký to je pocit. Můžete je také zkusit držet lehce a ne příliš pevně druhou rukou.

Tip: Už vás nudí pasivní sledování porna? Zkustelevný sex po telefonu! Právě erotická linka vám nabídne vzrušení, které sledováním videí nikdy nezískáte!

  1. Změna polohy je také velmi účinná při posilování vašich smyslů a poskytuje lepší pocit při masturbaci. Takovým způsobem je držet ruku v klidu a pohybovat pouze tělem. Při tom můžete masturbovat v kleče nebo ve stoje, v sedě nebo dokonce vyměňovat ruce. Čím více rozmanitosti, tím lepší bude úroveň potěšení.
  1. Používání erotických pomůcek a dalšího příslušenství může dále zvýšit úroveň vaší spokojenosti. Například realistické vagíny se mohou ukázat jako velmi užitečné při maximalizaci vaší sexuální potence. K dispozici jsou také další sexuální hračky, které jsou stejně užitečné. Další účinnou technikou, jak lépe masturbovat, je prostřednictvím porna. Současným sledováním filmů při masturbaci se vaše představivost rozproudí všemi druhy sexuálních fantazií, což vám poskytne bezprostřednější uspokojení než obvykle.
  1. Existuje také „metoda start a stop“, která je velmi užitečná při regulaci a zlepšování úrovně vaší výdrže. K udržení kontroly nad svými ejakulačními svaly je vyžadováno vědomé a záměrné úsilí. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je stanovit si časový limit a nedovolit si ejakulovat v daném časovém rámci.
zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek