Čtvrtek, 9 února, 2023
- Reklama -svět ženy
DomůRady a NávodyGrafické studio Plzeň: Vše pro tisk i webovou prezentaci

Grafické studio Plzeň: Vše pro tisk i webovou prezentaci

Tiskoviny, reklama, webová prezentace. To a mnohem více je důležité pro každou firmu. Grafické studio pro vás zpracuje grafické návrhy a zajistí tiskové služby. Na jednom místě tak získáte vše potřebné.

Grafické studio Plzeň

Grafické studio Plzeň nabízí kompletní služby. Jedním z významných prvků prezentace firmy je logo, Tuto Studio pro vás zpracuje kvalitní logotyp a corporate identity, díky čemuž získáte jednotný vizuální styl firmy, se kterým se lze prezentovat na všech propagačních materiálech. Studio nabízí také grafické práce pro webovou prezentaci – webové stránky, e-shopy a redakční systémy. Kvalitní práce grafika dokáže oslovit a pozitivně naladit. Ke každé zakázce je přistupováno individuálně, aby výsledek vyhovoval vašim potřebám.

Kompletní služby

Kromě výroby webových stránek a jejich optimalizace nabízí grafické studio také řadu dalších grafických návrhů. Zpracuje pro vás grafiku pro tiskoviny jako jsou vizitky, letáky, hlavičkové papíry, pozvánky a podobně. Problémem není ani grafika pro velkoplošný tisk – billboardy, bannery, různé polepy a podobně. Využít můžete také návrh obalového designu – tvarované skládané stojánky na letáky, obaly léčiv, obuvi, čajů a mnoha dalších produktů.

Výroba reklamy Plzeň

Výroba reklamy Plzeň zahrnuje grafický návrh i tiskové služby. Nabízen je digitální, ofsetový i velkoplošný tisk, možnosti jsou tak pro různé druhy reklamy. Kvalita tisku je vysoká, navíc můžete zvolit specifickou úpravu. Pro tiskoviny je nabízeno laminování, lakování UV lakem či perforace a vazba. Pro velkoplošný tisk lze pak zajistit lesklou laminaci či laminaci s použitím UV filtru, aby reklama zůstala ve špičkovém stavu i v náročných venkovních podmínkách.

Možností, jak prezentovat firmu, je celá řada. Grafické studio vám pomůže najít ten nejlepší způsob, díky kterému vaše firma bude vidět.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek