Pondělí, 29 května, 2023
- Reklama -svět ženy
DomůRady a NávodyLive stream: Praktické řešení pro rozmanité online akce

Live stream: Praktické řešení pro rozmanité online akce

Díky živému přenosu můžete jakoukoliv konferenci a další podobné akce sdílet s lidmi po celém světě. Hodí se pro online přenos, ovšem s oblibou je využíván také pro hybridní konference.

Live stream

Live stream představuje audiovizuální záznam, který je přenášen většinou přes internet, případně lze využít vnitřní síť pro soukromý přenos. Díky tomu se na vaši akci mohou připojit posluchači či prezentující z celého světa. To velmi rozšiřuje vaše možnosti. Live streaming přitom nevyžaduje mnoho, stačí kvalitní technika, internetové připojení a případně můžete využít další doplňující služby. Streamingové služby jsou velmi populární, dostupné jsou rozmanité platformy, které umožní pořádání online a hybridních konferencí.

Online videokonference

Moderní technologie umožňují sdílet online videokonference s širokým publikem. Oblíbeným řešením je kombinace streamingu a klasické konference. Někteří hosté mohou být přítomni v místě konání akce, zatímco jiní se mohou připojit třeba z pohodlí domova. Profesionálové pro vás zajistí veškerou potřebnou techniku a podporu bezpečné virtuální konference s hybridní platformou dle vašich potřeb. Zařadit lze chat, přímé vstupy, či třeba připojení jazykové mutace pro online překlad.

Online akce

S využitím streamingu lze pořádat rozmanité online akce, ať už jde o konference, různé prezentace, školení, či webináře. Odborníci pro vás mohou připravit videoprojekci, audiovizuální záznam za pomoci kamer, ozvučení, mikrofonů, audio-video režie a mnoho dalšího. Nabízí také tlumočnickou techniku a tlumočníky, dále pak postprodukci a zpracování záznamu pro další firemní účely.

Live stream otevírá spoustu dalších možností nejen pro konference. Neváhejte využití profesionálních služeb, které zajistí bezproblémový přenos záznamu pro vaše posluchače.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek