Neděle, 26 března, 2023
- Reklama -svět ženy
DomůRady a NávodyPotřebujete služby instalatérství? Obraťte se na společnost INGPOS

Potřebujete služby instalatérství? Obraťte se na společnost INGPOS

Ať už máte rodinný dům nebo bydlíte v bytě, nikdo z nás se alespoň tu a tam neobejde bez služeb kvalitního instalatéru. Tedy v případě, že doma nemáte šikovného kutila, který ledacos zvládne sám… Pokud však bydlíte v Kutné Hoře, Čáslavi nebo jejich okolí, můžete se s důvěrou obrátit na společnost INGPOS, která sídlí v Kutné Hoře na ul. K Bělidlu 13/35. Nabízí prodej a montáž rozvodů vody, topení a plynu, instalatérské, topenářské i plynárenské práce nebo instalatérské potřeby. Prodejny najdete v Kutné Hoře i v Čáslavi. Společnost jako celek ale působí i v okresech Kolín, Pardubice, Chrudim, Havlíčkův Brod a Benešov.

Kupte si vše, co potřebujete

Prodejny Kutná Hora a Čáslav vám nabízí kanalizační a vodovodní potrubí, sanitární keramiku, vodovodní baterie, otopná tělesa, v nabídce najdete i moderní plynové kondenzační kotel PROTHERM a IMMERGAS pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody průtokovým způsobem nebo v zásobníku. Nechybí ani uzavírací a regulační armatury. K dispozici je vám prostorný sklad, v němž si budete moci vybrat, co vám chybí, ale také si nechat poradit erudovaným personálem, který vám rád a ochotně pomůže.

Kompletní služby v oblasti vodo-topo-plyn

Společnost se snaží uspokojit všechny požadavky zákazníků. Proto nabízí vše od kompletních rekonstrukcí až po konečnou montáž jednotlivých spotřebičů nebo zařízení. Instalatérství vám provede kompletní rekonstrukce i nové rozvody vnitřního vodovodu a kanalizace od domovní přípojky po kompletaci.

Plynařské služby zajistí rozvody plynu do domácností a průmyslových objektů, ať už jde o svařování plamenem, lisování nebo třeba pájení. Topenářské služby zahrnují montáž rozvodů ústředního vytápění, otopných těles a domovních či průmyslových kotelen, např. svařování, plamenem, lisování a pájení.

Více informací najdete na ingpos.cz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek